• Úspechy žiakov v šk. roku 2019/2020

18. 2.  - Hviezdoslavov Kubín (školské kolo) - Vígľaš

I. kategória

Poézia

1. miesto: Linda Bystrianska (III. A)

2. miesto: Nikola Farbiaková (III. A)

3. miesto: Tobias Gajdoš (III. A)

Próza

1. miesto: Peter Murín (III. A)

II. kategória

Poézia

1. miesto: Barbora Luptáková (V. A)

2. miesto: Zuzana Žiaková (VI. A)

3. miesto: Ester Filčíková (V. A), Michaela Svitaňová (VI. A)

III. kategória

Poézia

1. miesto:Timea Bartková (VII. A)

2. miesto: Nina Machalová (IX. A)

3. miesto: Laura Hrdličková (VII. A), Denisa Farbiaková (VIII. A)

Próza

1. miesto : Katarína Žiaková (IX. A)

2. miesto: Daniela Fáberová (VIII. A)

18. 2.  - Cena riaditeľky ZŠ Kriváň - Kriváň

Kategória - Družstvá (dorast)

1. miesto: Marián Drdoš (VII. A), Terézia Pálenkášová (VII. A), Erich Šimo (VIII. A)

Kategória - Mladšie žiačky

3. miesto: Alexandra Klímová (VI. A)

14. 2.  - Olympiáda z dejepisu (okresné kolo) - Detva

Kategória - F

3. miesto: Jakub Farbiak (VI. A)

30. 1.  - Súťaž talentovanej mládeže - Cena mieru - Banská Bystrica

Kategória - Družstvá (dorast)

2. miesto: Marián Drdoš (VII. A), Terézia Pálenkášová (VII. A), Erich Šimo (VIII. A)

Kategória - Najmladší žiaci

3. miesto: Kristína Hanulíková (III. A)

Kategória - Mladšie žiačky

3. miesto: Alexandra Klímová (VI. A)

Kategória - Dorastenci (starší žiaci)

3. miesto: Marián Drdoš (VII. A)

27. 1.  - Okresné kolo súťaže v umeleckom prednese Šaliansky Maťko - Detva

1. kategória

1. miesto: Peter Murín (III. A)

21. 1.  - Okresné kolo v bedmintone - Detva

Kategória - Chlapci

1. miesto: Ján Michálik (IX. A), Ján Melicherčík (IX. A), Marián Mihál (IX. A), Erik Svitaň (IX. A)

Kategória - Dievčatá

1. miesto: Katarína Kajanová (IX. A), Lucia Žiaková (IX. A)

3. 12.  - Krajská školská liga žiakov ZŠ v streľbe zo vzduchových zbraní - Brezno

3. miesto: družstvo ZŠ Jána Drdoša Vígľaš

29. 11. - Technický talent - Zvolen

Kategória - Družstvá

2. miesto: Jakub Mašlej (IX. A), Erik Svitaň (IX. A), Ján Michálik (IX. A), Ján Melicherčík (IX. A), Beáta Ľuptáková (IX. A)

28. 11. - Talenty pre firmy - Detva

Kategória - Družstvá

1. miesto: Jakub Mašlej (IX. A), Erik Svitaň (IX. A), Jakub Ľupták (IX. A)

Kategória - Jednotlivec

1. miesto: Jakub Mašlej (IX. A)

27. 11. - Olympiáda zo slovenského jazyka (okresné kolo) - Detva

3. miesto: Nina Pirošová (VIII. A)

26. 11. - Majstrovstvá okresu Detva v streľbe zo vzduchových zbraní - Kriváň

Kategória - Mladšie žiačky

3. miesto: Miriam Kapcová (VII. A)

Kategória - Starší žiaci

1. miesto: Erich Šimo (VIII. A)

2. miesto: Marián Drdoš (VII. A)

Kategória - Staršie žiačky

2. miesto: Terézia Pálenkášová (VII. A)

Kategória - Družstvá - starší žiaci

1. miesto: Marián Drdoš (VII. A), Terézia Pálenkášová (VII. A), Erich Šimo (VIII. A)

Kategória - Družstvá - mladší žiaci

1. miesto: Silvia Gáborová (VI. A), Alexandra Klímová (VI. A), Miriam Kapcová (VII. A)

12. 11. - Krajská školská liga žiakov ZŠ v streľbe zo vzduchových zbraní - Kriváň

Kategória - Mladší žiaci - ľah

3. miesto: Marián Drdoš (VII. A)

Kategória - Družstvá - 30, ľah

2. miesto: Marián Drdoš (VII. A), Terézia Pálenkášová (VII. A), Erich Šimo (VIII. A)

11. 11. 2019 - 15. 11. 2019 - iBobor

Úspešní riešitelia: Alexander Gonda (III. A), Tobias Gajdosš (III. A), Peter Murín (III. A), Alex Šimo (III. A), Nikola Farbiaková (III. A), Martina Veličová (III. A), Nela Klímová (III. A), Kristína Hanulíková (III. A), Linda Bystrianska (III. A), Tomáš Jozef Matuška (IV. A), Peter Záchenský (IV. A), Jarmila Pálenkášová (V. A), Lucia Kravecová (VIII. A), Adriana Luptáková (VIII. A), Júlia Tuhárska (VIII. A), Kristína Kubíniová (IX. A)

25. 10. - Timravina studnička (okresné kolo) - Detva

I. kategória - 2. - 4. ročník

1. miesto: Peter Murín (III. A)

24. 10. - Futsal - okresné kolo (Detva)

1. miesto: žiaci 6., 8. a 9. ročníka

10. 10. - Krajská školská liga žiakov ZŠ v streľbe zo vzduchových zbraní - Príbelce

Kategória - Mladší žiaci

3. miesto: Marián Drdoš (VII. A)

Kategória - Družstvá - 30, ľah

3. miesto: Marián Drdoš (VII. A), Terézia Pálenkášová (VII. A), Erich Šimo (VIII. A)

10. 10. - Školský pohár Slovenskej sporiteľne - malý futbal (žiačky) - Detva

2. miesto: žiačky 5., 6. a 7. ročníka

2. 10. - Horehronské hry žiakov a žiačok v atletike - Banská Bystrica

Kategória - beh na 60 m (starší žiaci)

2. miesto: Erik Svitaň (IX. A)

Kategória - beh na 300 m (starší žiaci)

2. miesto: Erik Svitaň (IX. A)

24. 9. - Veľký futbal - okresné kolo (Detva)

3. miesto: žiaci 6., 7., 8. a 9. ročníka